Marzec 2022

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE


Miło nam poinformować, że w miesiącu marcu IV grupa zrekrutowana w województwie świętokrzyskim rozpoczęła I formę wsparcia w ramach projektu „Uwierz w siebie!”.
Zorganizowano pierwsze spotkania z uczestnikami w ramach I etapu IPD przeprowadzono diagnozę sytuacji zawodowej dla 12 (7Kobiet, 5 Mężczyzna) Uczestników.
Zajęcia odbywały się w dniach od 21.03.2022 do 23.03.2022.

Trwa rekrutacja uczestników projekt do kolejnych grup realizowanych na terenie województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy do kontaktu z biurem projektu.

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE


W marcu przeprowadzone zostało wsparcie psychologiczne dla 7 uczestników z grupy III. Uczestnicy zostali skierowani do wsparcia na podstawie przeprowadzonej wcześniej diagnozy. Zajęcia były realizowane w dniach 14.03.2022 do 15.03.2022r.

Zrealizowano szkolenie zawodowe dla grup III o tematyce „Robotnik gospodarczy z uprawnieniami energetyka” Zajęcia dobywały się w okresie od 16.03.2022 do 31.03.2022 w godzinach od 09.00 do 15.40 zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe oraz skrypty z zajęć. Podczas zajęć uczestnicy mieli dostęp do poczęstunku (kawa, herbata, ciastka) oraz podawany był ciepły posiłek. Przeprowadzono egzaminy po szkoleniach oraz rozpoczęto realizację staży zawodnych dla uczestników z grupy pierwszej i drugiej.

Rozpoczęto realizację staży zawodowych po zakończonym szkoleniu. Z pierwszej grupy na staż zostało skierowanych sześcioro uczestników projektu zaś z grupy drugiej staż rozpoczęło czworo uczestników projektu.

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE


W marcu zrekrutowano 12 osób i utworzona została grupa I   Lublinie. Zorganizowano pierwsze spotkania z uczestnikami  w ramach I etapu IPD przeprowadzono diagnozę sytuacji zawodowej Uczestników Projektu. Zajęcia odbywają  się w dniach 16.03.2022 do 01.04.2022r.

Trwa rekrutacja uczestników projekt do kolejnych grup realizowanych na terenie województwa lubelskiego w m. Zamość.
Zapraszamy do udziału w projekcie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *